Adoleshentja me pamje kukulle (FOTO LAJM)

Operacionet e shumta plastike janë dhe arsyeja se pse kjo 15 vjeçare duket si një kukull. Adoleshentja është Lee Hee Danae nga provinca e Henanit, ka 400 000 ndjekës në Weibo dhe fansat e saj e konsiderojnë “shumë të bukur për ta parë”.

Sipas faqes kineze cbg.cn, vajza ka bërë operacione plastike për t’u dukur si kukull në mënyrë që t’i fitonte zemrën ish të dashurit të saj.

foto tregohet se si adoleshentja ka marrë pamjen e një kukulle. /albeu.com/
Shtuar më 13/04/2015, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori