Adoleshenti i prish vizitën Ramës në Patos, ja çfarë bën (FOTO LAJM)

Kryeministri i vendit, Edi Rama i shoqëruar nga Kryetarja e Bashkisë së Patosit, Rajmonda Balilaj, deputetja e zonës Antoneta Dhima dhe Prefekt i Qarkut Fier Xhevit Bushaj, gjatë ditës së sotme kanë vizituar në prag të vitit të ri shkollor, ambientet e shkollës së mesme “Zhani Ciko”, e cila sapo është rikonstruktuar.

Rama gjatë një takimi me mësuesit e shkollësZhani Ciko” është ndeshur me një të papritur të pakëndshme.

Teksa ai dhe mësuesit pozonin duke buzëqeshur para aparatit fotografik, një djalë i vogël pas shpinës së tyre ngriti dy gishtat e mesit./Albeu.com/

Shtuar më 01/09/2016, ora 18:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori