Adelina Tahiri publikon foton e rallë: Ti më mësove të dua (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri është një prej këngëtareve shqiptare më të përfolura dhe më të komentuara në mediat rozë.

Edhe pse kohët e fundit është shkëputur nga muzika, Adelina arrin të tërheqë vëmendje për shkak të fotove provokuese, linjave perfekte të trupit apo jetës luksoze, shkruan albeu.com.

Ditën e sotme, vëmendjen e ka marrë një foto unike. Babai dhe djali i saj, të dy bashkë në plazh. Pikërisht me këtë foto, Adelina ka uruar ditëlindjen e të atit ku shprehet:

Urime ditelindjen babi jem ma i miri ne bot! Ti me mesove te jem e fort, ti me mesove te luftoj, ti me mesove te dua! Mos harro per mua dashuria e par ishe ti :) tdon Adelina jote vogel
3h
Shtuar më 20/08/2019, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori