Adelina Tahiri pozon me rroba banjo, fansat e turpërojnë për këtë detaj (FOTO LAJM)

Prej disa ditësh Adelina Tahiri ka nisur pushimet dhe duket se po i shijon shumë duke postuar vazhdimisht foto e video teksa pozon me rrobabanje.

Në fotot e fundit këngëtarja duket në super formë e veshur me rroba banjo blu mirëpo fansat e kanë kritikuar.

"Seriozisht e ke me kte ngjyr trupi te kuqerremte dhe me sqetlla pa rruar o moter. ike ti nga fshati po fshati nuk iku kurre nga ty", i shkruan komentuesja.

Ndërsa një tjetër e kritikon Adelinën për faktin që ka vendosur bizhuteri në plazh.

Këngëtarja ka vendosur mos t'u përgjigjet fansave e të shijojë pushimet.
Shtuar më 30/07/2019, ora 15:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori