Adelina Tahiri merr dhurata superluksoze nga markat më të shtrenjta (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri ka qenë një ndër personazhet më të përfolur në mediat rozë këto muaj dhe e gjitha kjo për martesën e saj me bisnesmenin maqedonas.

Së fundmi ajo është shtatzënë. Duket se burri i saj e suprizon gjithmonë me dhuratashtrenjta.

Tahiri është shprehur se bashkëshorti i saj i ardhshëm kujdeset shumë për të, e në krahët e tij ndihet shumë e lumtur. Së fundmi ai i ka bërë dy dhurata super të shtrenjta.

Adelina i shtoi koleksionit të saj më të çantave edhe çantën “Louis Vuitton Monogram Canvas Petite Boite Chapeau Bag” si dhe “DOLCE &GABBANA Sicily Shoulder Bag limited edition”.

Ndërsa çantën “Louis Vuitton Monogram Canvas Petite Boite Chapeau Bag” kushton rreth $4200, “DOLCE &GABBANA Sicily Shoulder Bag limited edition” kushton $ 2,645. /albeu.com/
Shtuar më 02/05/2018, ora 09:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori