Adelina shtatzënë, pozon gjysmë e zhveshur (FOTO LAJM)

Adelina Tahiri dhe Serjoza Marko kanë vetëm pak muaj që janë martuar dhe tashmë presin të bëhen prindër për herë të parë.

Dukut se Adelina po e shijon cdo moment këtë shtzëni. Ajo së fundmi ka bërë edhe një fotosesion.

Duke mbuluar gjoksin dhe duke ekspozuar barkun ajo duket mjaft sensuale. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2018, ora 10:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori