Adelina Berisha, hot në "Party Hard" (FOTO-VIDEO)

E komentuar më së shumti për linjat se saj trupore perfekte dhe për sharmin e saj Adelina Berisha vjen tashmë me klipin e saj të ri "Play Hard". Një video interesante, e punuar shumë mirë nga ana profesionale dhe që nxjerr në pah hijet e këngëtares bukuroshe.

Muzika është produkt i Don Abas dhe duke parë klikimet në YouTube dhe pëlqimet në profilin e Adelinës në Facebook pritet që kënga të ketë shumë sukses. /albeu.com/


Shtuar më 15/09/2013, ora 12:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori