A u ndanë? Përgjigjet Getoari (FOTO LAJM)

Reperi Getoar Selimi ka reaguar për herë të parë pas lajmeve që qarkulluan në portale se martesa e tij me moderatoren Marina Vjollca kishte marrë fund.

Këngëtari ka publikuar një krah të shoqes, duke treguar kështu se martesa e tyre vazhdon si gjithmonë.

“Mahalla mood,”– shkruan reperi krahas fotos.

Dyshja u përfolën se i kishin dhënë fund martesës së tyre pasi nuk u panë më të fotografuar së bashku. Nga disa pastime apo komente që i bënin njëri-tjetrit, Marina dhe Getoria nuk bënin më as pëqime në instagramet përkatëse.
Shtuar më 24/08/2019, ora 07:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori