A mund ta gjeni shkronjën ndryshe në më pak se 10 sekonda? (FOTO LAJM)

Sa i mirë jeni në dallimin detajeve?

Në imazhin e mëposhtëm keni një shkronjë ndryshe nga të tjerat.

Nëse jeni mjaft i aftë dhe keni një sy “shqiponjë”, do të mund ta gjeni në më pak se 10 sekonda.

E gjetët?

Nëse jo, përgjigjen e keni te (FOTO LAJM).
Shtuar më 13/01/2021, ora 18:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori