A ju kujtohet Marisoli, aktorja e serialit për të cilën çmendeshin shqiptarët? (FOTO LAJM)

“Para siempre” ka qenë ndër serialet më të shikuara latino-amerikane.

Seriali në fjalë shumë shpejt u bë pjesë e pandashme e shumë familjeve shqiptare.

Rolin kryesor në këtë serial lation-amerikan e kishte aktorja Jacqueline Bracamontes e njohur si Marisoli dhe kishte rolin e një vajze të tërhequr dhe të brishtë.

Aktorja gjithashtu njihet edhe për rolin e saj si Maribel në serialin “Rubi”, ku kishte rol dytësor. Përmes disa fotografive jua shfaqim aktoren dhe dallimet e saj në kohë. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 10:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori