A janë këto vetullat më të tmerrshme në të gjithë botën! (FOTO LAJM)

Modelja britanike e famshme në Instagram Hannah Lyne, nga Huddersfield, publikoi dy fotografi të fytyrës së saj që tronditën rrjetet sociale, ditët e fundit.

Hannah, 16 në fotografitë e publikuara ka bërë kornizën e vetullave deri te balli i duke dhënë idenë ikur ato po lëkunden , përcjelll albeu.com

Hannah arriti të bashkonte të dyja anët e vetullave dyja duke përdorur një pomadë dhe i lakoi vetulat sipër në ballë.

Disa persona në Instagram e quajtën atë një njeri "të sëmurë"dhe "të fiksuar".

Të tjerë vlerësuan kreativitetin e Anës në komente të tilla "Sinqerisht talenti juaj është i pafund!". /albeu.com/
Shtuar më 27/06/2018, ora 12:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori