A është ky hoteli më i bukur në botë? (FOTO LAJM)

Një hotel me 7 yje është dhe ambjenti më i mahnitshëm që mund të kemi parë më parë.

Në çdo dhomë të hotelit ndodhet një iPad pej ari, një krevat rrotullues në suitën Royal dhe 17 lloje të jastëkëve që mund të përzgjidhen në meny. /albeu.com/
Shtuar më 25/11/2015, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori