A është kjo shtëpia e Ramës? Vajza e Lindës publikon pamje (FOTO LAJM)

Pëlqej
Vajza e Linda Ramës, Rea Xhillari ka publikuar disa foto ne “Instagram” te nje shtepie, e cila ngjan me ate te kryeministrit Rama.

Shtepia e kreut te qeverise ka ngjallur gjithnje interes, pasi nuk ka dale asnje foto nga brenda e saj.

Por fotot e Reas ne “Intagram” krijojne idene se mos behet fjale per ate. Rama gjithmone e ka pershkruar shtepine e tij si te thjeshte, te pasuvatuar dhe me shume punime druri e dritare te medha.

A duket keshtu shtepia e Rames? Kete nuk mund ta themi me siguri. Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama ose thjeshtra, ka publikuar disa foto në “Story” në Instagram disa foto të një ndërtese, e cila nga përshkrimi është mjaft e ngjashme me shtëpinë e Kryeministrit në Surrel.

Gjelbërimi e moblijet e thjeshta të drurit, muret eë betonizuara të bëjnë të mendosh se Rea ka publikuar pamje se si duket shtëpia e Kryeministrit në Surrel. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 23:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori