A e vutë re? Ky ishte detaji në kravatën e Ramës ndërkohë që Basha protestonte jashtë (FOTO LAJM)

Kryeministri Rama është duke vijuar fyerjet e tij ndaj opozitës prej foltores së Kuvendit, ndërkohë që sot ka vendosur që të japë edhe një mesazh përmes kravatës së tij.

Rama ka veshur një kravatë që i ngjan kamuflazhit ushtarak, një risi kjo për kryeministrin, i cili është mësuar për të thyer rregullat sa i përket veshjes.

Gjatë fjalës së tij në Kuvend Rama shigjetoi mediat duke thënë se japin lajme pa vlerë dhe se vëmendja duhej tek arritjet e tij dhe të Rilindjes dhe jo tek problematikat që pasqyrohen në televizione, gazeta dhe portalet online. /albeu.com/
Shtuar më 28/03/2019, ora 15:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori