A e ka tradhtuar bashkëshorten? Përgjigjet Sabri Fejzullahu (FOTO LAJM)

Këngëtari i dashur për publikun shqiptar, Sabri Fejzullahu, është spikatur gjithmonë si legjenda e muzikës shqiptare. Ndonëse vitet ikin, ai vazhdon të jetë po aq i kërkuar nga publiku.

Së fundmi, i ftuar në edicionin e ri të emisionit ‘Prive’, Sabriu i është përgjigjur pyetjeve të rubrikës 60 sekonda.

Pyetjet ishin aq të shumta sa nuk munguan as ato për jetën private, lidhur me fëmijët e tij dhe bashkëshorten Nera. E kur jemi tek kjo e fundit, Sabriu u pyet nëse e ka tradhtuar ndonjëherë.

Fejzullahu nuk ka hezituar të përgjigjet menjëherë se asnjëherë nuk ndodhur një gjë e tillë.
Shtuar më 21/09/2020, ora 08:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori