A e ka harruar Tunën? Cozman flet për herë të parë pas ndarjes (FOTO LAJM)

Reperi Cozman ishte i ftuar në Prive, ku foli për projektet e reja.

I pyetur për arsyen e ndarjes me këngëtaren Tuna, reperi u përgjigj se ajo histori ka mbaruar.
“Me Tunën, ajo histori mbaroi. Kështu që s’kisha pas qejf as me fol më shumë. Nuk jam më me të dhe kaq. Ajo është e kaluar, kështu që bye, bye. S’jam më”,- ­tha Cozman.

I pyetur se si e sheh të kaluarën me Tunën, reperi shtoi se nuk ka më ndjenja për të. “Të kaluarën me Tunën e shoh si çdo të kaluar tjetër. Nuk e shoh aq uau. S’ka më ndjenja… ”,- ­tha Cozman.

Ndërsa për lidhjen e saj të re me Patris Berishën dhe shtatzëninë, reperi tha se nuk i intereson më asgjë që ka të bëjë me të. “Për momentin nuk më intereson, nuk ka të bëjë me mua asgjë më. Le të jetojnë jetën e tyre”.
Shtuar më 27/03/2017, ora 16:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori