A do të pozonte ndonjëherë nudo? Miss-i shqiptar jep përgjigjen e papritur (FOTO LAJM)

Në studion e emisionit “Ftesë në 5”, ishte e ftuar Elsa Aliaj. Elsa është me origjinë nga qyteti i Laçit, por ka lindur e është rritur në Itali.

Ajo u bë e njohur për publikun nga pjesëmarrja në “Miss Universe”. Megjithëse e bukur dhe e dedikuar plotësisht pas modelingut, Elsa ka disa parime që për të janë më të shtrenjta sesa paratë. Ajo konfirmoi përpara Bietës e publikut se kurrë nuk do të pozojë nudo, ndërsa shtoi se dëshiron që njerëzit ta duan për vajzën që është, e ta respektojnë për këtë gjë.

Bieta: Do të pozoja nudo, edhe tani po të ishte nevoja për të siguruar para për familjen time.

Elsa Aliaj: Nëse do të bëj karrierë do ta bëj për atë që jam, për shpirt e zemër. Nuk do të pozoj asnjëherë nudo, asnjëherë.
Shtuar më 22/09/2020, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori