A dështoi protesta e PD në Korçë? (FOTO LAJM)

Paraditen e sotme, mitingu i radhës i demokratëve u ndal në sheshin qendror të Korçës, në një aktivitet mes protestës ndaj qeverisë dhe fushatës elektorale.

Në fjalën e tij, Basha nënvizoi faktin se qeveria ka çuar vendin në rrënim ekonomik. Teksa Basha apelonte, dhe nga fotot duket qartë e dokumentuar se kishte pak njerëz, për ta cilësuar si një protestë.

A ka dështuar mitingu i PD në Korçë? Këtë mund ta analizoni ju, pasi të shikoni fotot në fjalë. Në mitingun e prezantimit të kandidatit Gjergji Mero, sheshi në qendër të qytetit ka qenë pothuajse i boshatisur. /albeu.com/
Shtuar më 18/04/2015, ora 17:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori