9 arsye pse stafi i aeroportit është aq mirë i informuar për ne (FOTO LAJM)

Ata na shohin lakuriq
Aeroportet janë vendet ku kontrolli i sigurisë presupozohet të jetë tepër i lartë dhe shumë strikt.

Përmes aparaturave dhe aftësive të zhvilluara ndër vite, një punonjës në aeroport arrin të na njohë më shumë se sa mendonim brenda pak minutave.
Shtuar më 15/05/2019, ora 16:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori