88 mijë euro nata kushton suita më e shtrejtë e hotelit në botë (FOTO LAJM)

Suita më e shtrenjtë e hotelit në botë kushton 176.500 euro për dy netë dhe gjendet në Las Vegas, në brendësi të Palms Casino Resort, shkruan Albeu.com

Ajo që e bën kaq të kushtueshme këtë suite prej pothuajse 900 metrash katrorë, janë veprat e artit të artistit më të pasur në botë, ende në jetë, Daniem Hirst (pasuria e tij llogaritet në 215 milionë paundë)

Kush mund t'ia lejojë vetes këtë luks të shfrenuar?

Lojtarët milionerë të kazinosë, që, me të prenotuar suitën luksoze, shijojnë shumë përfitime, mes të cilave një shërbyes të kualifikuar, i cili është në shërbim të tyre 24 orë në 24. /albeu.com/


Shtuar më 09/03/2019, ora 23:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori