7 tradhtitë e bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën (FOTO LAJM)

7.Edhe ish-banori i “Big Brother 9”, Lupçe u komentua shumë vitin e kaluar pas deklaratës që bëri gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme. “Sa herë më është dhënë mundësia kam tradhtuar dhe Katerina e di”, tha Lupçe teksa shtoi se kjo i përket të kaluarës.
Nuk janë edhe shumë në krahasim me realitetin. Tradhtia është një dukuri e vjetër sa vetë bota, ka ndodhur dhe vazhdon të ndodhë mes çifteve, megjithatë jo të gjithë pranojnë të flasin hapur për të.

Aq më keq në rastet kur personi që tradhton kapet mat dhe raste të tilla ka pasur plot vitet e fundit.

Në galerinë e mësipërme, gjeni tradhitë më të bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën!
Shtuar më 03/09/2018, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori