7 tradhtitë e bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën (FOTO LAJM)

2.Edhe aktori shumë i dashur për shqiptarët, Sejfulla Myftari i njohur si “Cekja i Beratit” e ka pranuar hapur tradhtinë.

Aktori i martuar prej shumë vitesh dhe baba i 3 fëmijëve, dy vite më parë në një intervistë u shpreh: “E di që do të botohet kjo që po deklaroj, por po, kam pasur femra jashtë martese”.
Nuk janë edhe shumë në krahasim me realitetin. Tradhtia është një dukuri e vjetër sa vetë bota, ka ndodhur dhe vazhdon të ndodhë mes çifteve, megjithatë jo të gjithë pranojnë të flasin hapur për të.

Aq më keq në rastet kur personi që tradhton kapet mat dhe raste të tilla ka pasur plot vitet e fundit.

Në galerinë e mësipërme, gjeni tradhitë më të bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën!
Shtuar më 03/09/2018, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori