7 tradhtitë e bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën (FOTO LAJM)

1.Ndonëse kishte realizuar videoklipe dhe njihej si këngëtare, Angelina Shala u bë shumë e famshme vitin e kaluar kur deklaroi hapur se ajo dhe deputeti Haxhi Shala i cili është i martuar dhe baba i 2 fëmijëve, kishin pasur një histori dashurie.

Madje Angelina publikoi disa foto intime me deputetin që shkaktuan shumë zhurmë.

Haxhi Shala u prononcua vetëm një herë lidhur me këtë ngjarje duke e mohuar të ketë pasur një lidhje dashurie me Angelinën dhe se ajo është thjesht simpatizante e tij.

Kjo e fundit nuk u ndal dhe madje kishte kontaktuar edhe me gruan e tij e cila siç duket e kishte falur bashkëshortin pasi pak ditë pas ngjarjes u panë sërish bashkë.
Nuk janë edhe shumë në krahasim me realitetin. Tradhtia është një dukuri e vjetër sa vetë bota, ka ndodhur dhe vazhdon të ndodhë mes çifteve, megjithatë jo të gjithë pranojnë të flasin hapur për të.

Aq më keq në rastet kur personi që tradhton kapet mat dhe raste të tilla ka pasur plot vitet e fundit.

Në galerinë e mësipërme, gjeni tradhitë më të bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën!
Shtuar më 03/09/2018, ora 11:57

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori