7 super trendet që mësuam nga Java e Modës në Milano! (FOTO LAJM)

1.Ngjyra bazë: Roza!
Nuk ka printe, ngjyra të ndezura apo detaje që nuk i kemi parë në rrugët e Milanos këtë javë.

Java e Modës ka sjellë të gjithë fashionistat që kanë vendosur trendet e këtij sezoni me stilin e tyre të rrugës.

Pika kryesore e deritanishme kanë qenë ngjyra rozë e veshur me shumë stil dhe e kombinuar me mjaft mjeshtëri nga influencers.

Xhepat janë gjithashtu një detaj i rëndësishëm, që tërhoqën vëmendjen tonë në stilin e rrugës dhe pse jo! Kush nuk i do xhepat!

E pra a jeni gati për të parë të gjitha tendencat? Ju mund t’i shihni më lart ilustruar me foto dhe jemi të sigurt që do të frymëzoheni shumë për look-un tuaj të radhës.
Shtuar më 23/09/2019, ora 14:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori