6 veshje që do t'ju nderojnë gjithë dimrin (FOTO LAJM)

1. Xhup të fryrë + xhinse + çizme

Kombinim i thjeshtë, i rehatshëm dhe elegant në të njëjtën kohë! Visheni për 5 minuta dhe mbi të gjitha do t'ju pëlqejë vetja.
Eshtë e sigurt që ky dhjetor nuk do të jetë si të tjerët që kemi kaluar më parë. Gjithsesi, për ta bërë më interesante mund t'i kushtojmë më shumë vëmendje detajeve të vogla dhe sigurisht stilit.

Mund të merrenitepër me kombinimet e veshjeve dimërore pasi është e sigurtë që do t'ju ndryshojë humori!
Shtuar më 18/12/2020, ora 14:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori