"6 gishta në njërën këmbë?!" Fansat e Kim Kardashian tallen keq me këtë foto (FOTO LAJM)

Kohët e fundit, Kim Kardashian ka tërhequr një vëmendje të padëshiruar, pasi fansat nisën të talleshim me këmbët e saj.

Në një fotopublikuar së fundi, ata pretendojnë se Kim ka 6 gishtërinjkëmbën e saj të majtë.

Komentet erdhën pasi 39-vjeçarja publikoi një foto nga look-u i saj në eventin e American Influencer të hënën.

E veshur me një fustan të kuq “Dior” dhe taka “Manolo Blahnik”, Kim tërhoqi vëmendjen e të gjithëve deri në momentin kur fokusi shkoi të këmbët e saj.

Sidoqoftë, ishte zgjedhja e saj e takave dhe pozicioni që bënë të fillojnë thashethemet se Kim ka 1 gisht më shumë në këmbën e saj të majtë.

Megjithëse është shumë e qartë që ajo nuk ka 6 gishtërinj, fansat filluan të bëjnë komente mizore në Tëitter.

"Prit. Me të vërtetë ke 6 gishtërinj!", pyeti njëri.

Ndërsa një tjetër tha “Ti nuk njeri njeri me 6 gishtërinj”.

Këto komente lidhen edhe me një foto të Kim të photoshop-uar keq dhe të publikuar më herët, ku dukej se kishte 6 gishtërinj në njërën këmbë!

Sidoqoftë nëse dhe ju u bëtë kuriozë, mund të shihni foton e mësipërme për t’u qetësuar!

Shtuar më 22/11/2019, ora 16:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori