5 veshjet që të famshmit i mbajnë gjatë gjithë dimrit (FOTO LAJM)

1. Palltot e gjata

Palltoja që të shpëton edhe nëse veshja poshtë nuk është aq interesante për t'u treguar.
Rehatia në veshje nuk njeh famë, i ftohti gjithashtu, prandaj ka disa elementë veshjeje prej të cilave as të famshmit nuk heqin dorë. Arsyeja? Janë të ngrohta, lehtësisht të kombinueshme dhe të bëjnë të dukesh stil pa shumë mundim.

Nëse doni të jeni praktikë, është koha të mbani shënime nga fotogaleria e mësipërme.
Shtuar më 28/11/2020, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori