5 veshjet që s'duhet të mungojnë në gardërobën e këtij dimri (FOTO LAJM)

Pallto e gjatë

Një pallto e mirë është gjysma e punës. Gjeni një ngjyrë që ju pëlqen dhe që e keni lehtësisht të kombinueshme me pjesën tjetër të veshjeve që përdoni më shpesh dhe visheni kudo
Temperaturat kanë filluar të bien ndjeshëm, kështu që filloni të përgatisni gardërobën për të ftohtin e dimrit. Edhe pse mund të keni plot veshje nga vitet e kaluara, një rifreskim gardërobe nuk bën asnjëherë dëm.

Çfarë duhet të blini nëse dilni për shopping? Çfarë nuk duhet të mungojë në dollapin e çdo vajze? Nëse po kërkoni për rroba të reja, kini parasysh që këto veshje janë një ‘must’ për këtë dimër.
Shtuar më 10/10/2020, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori