5 trende atletesh, që duhet t'i ketë çdo vajzë në 2021-shin (FOTO LAJM)

Atletet e stilit retro

Modeli i atleteve retro dhe modele të tjera të ngjashme me të nuk kanë ndërmend të largohen gjatë gjithë vitit. Ky stil bën çdo veshje të duket moderne.
Një vit i ri kërkon dhe blerje të reja! Nëse po mendonit të blinit këpucë, hidhini një sy disa prej modeleve më "in" të atleteve për këtë sezon.

Për më tepër, disa prej tyre mund t'i keni në shtëpi dhe tani ka ardhur koha t'i kombinoni si stilistë të vërtetë!
Shtuar më 19/01/2021, ora 14:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori