5 modelet e pantallonave që do t’ju bëjnë t’u thoni “lamtumirë” fundeve dhe fustaneve (FOTO LAJM)

Jemi në muajin e dytë të vjeshtës dhe duhet te themi se tashmë është koha të ndryshoni stilin dhe t’u hapni rrugën heroinave të gardërobës suaj!

E kemi fjalën për pantallonat, stili i të cilave këtë sezon vjeshte-dimri 2019-2020">2019-2020, do të anojë më tepër drejt retros.

Para se të shkoni në dyqan dhe të bëni blerjet e nevojshme, ne po ju sjellim sot tendencat e pantallonave të vjeshtës-dimrit që do e çojnë paraqitjen tuaj në një tjetër nivel.
Shtuar më 14/10/2019, ora 14:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori