5 mënyra të ndryshme se si ta vishni një këmishë të bardhë (FOTO LAJM)

Një këmishë e bardhë është esenciale për garderobën e secilës grua.

Kjo këmishë, shkon me të gjitha llojet e veshjeve, fustana, pantallona të ngushtë etj. Është e thjeshtë dhe mund të i jepni stil për çfarëdo rasti.

Më lartë gjeni disa ide se si të kombinoni këtë këmishë.
Shtuar më 04/08/2019, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori