5 mënyra për të kombinuar një xhaketë lëkure këtë dimër (FOTO LAJM)

1-Me pantallona të shkurtra: Kush tha që nuk mund të vishni pantallona të shkurtra në vjeshtë? Pantallona të shkurtra, një këmishë dhe një palë çizme,e me një xhaketë lëkure bën veshjen e përsosur për një mbrëmje. Xhaketa prej lëkure shton një kthesë rinore, argëtuese dhe është e shkëlqyeshme për ato net të ftohta të vjeshtës.

Xhaketa e lëkurës është ideale për këto ditë në të cilat herë bie shi dhe herë del diell, ashtu si edhe sot.

Më siper keni disa mënyra për të kombinuar këtë xhaketë në përditshmëri por edhe në raste të veçanta.

Shtuar më 21/01/2021, ora 11:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori