5 fundet që do të shihni kudo këtë verë (FOTO LAJM)

1- Fundi me fruda të vogla

Kur vjen puna te garderoba, duket se fundet janë ndonjëherë të nënvlerësuar.

Ne priremi drejt këpucëve, fustaneve, xhinseve dhe bluzeve e harrojmë ndoshta se sa kombinime të ndryshme mund të krijosh me të njëjtin fund.

Këtë sezon, tendencat për fundet janë si më lart.
Shtuar më 25/06/2020, ora 13:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori