40 vjeçarja tërbon fansat me format e saj (FOTO LAJM)

Ajo nuk heziton asnjëherë që të ekspozojë format e saj bombastike sa herë që i jepet rasti.

Dhe këtë herë Katie Price tregoi asetet e saj teksa shijonte rrezet e diellit në Tajlandë.

E veshur me bikini dhe teksa qëndronte e shtrirë buzë pishinës 40 vjeçarja dukej mjaft seksi.
Shtuar më 24/03/2019, ora 12:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori