37-vjeçari luan me çakmak, i vë flakën ish-bashkëshortes (FOTO-VIDEO)
Austin Dawkins i vë flakën aksidentslisht ish-bashkëshortes së tij, pas një shakaje me çakmak, ndërkohë që furnizonte makinën me benzinë. Gruaja ka pësuar djegie të shkallës së dytë dhe të tretë. Gjithçka është filmuar nga kamerat e vëzhgimit dhe 37-vjeçari duhet të përgjigjet në gjykatë për gjestin e tij. /albeu.com/
37-vjeçari luan me çakmak, i vë flakën ish-bashkëshortes

Shtuar më 05/11/2013, ora 15:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori