30 mijë euro vetëm ora, shpenzimet "marramendëse" të aktores shqiptare (FOTO LAJM)

Arta Elezaj është aktorja shumë tërheqëse që për publikun shqiptar u bë e njohur nëpërmjet shoë-t "Duplex", por eksperienca e saj nuk zgjati shumë.

Aktorja është shumë aktive në rrjetet sociale ku së fundmi po shihet se po jeton një jetë shumë luksoze për të cilën po përflitet gjithmonë.

Veshja e Arta Elezajt, ka shifra marramendëse të cilat nuk mund të përballohen me jetën në Kosovë.

fundmi "What they wearin" bën të ditur se ora "Hublot" aktores i kushton plot 30,850 euro dhe veshja "Gucci" 2500 euro./albeu.com/
Shtuar më 27/06/2020, ora 14:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori