3 milion fansa të fiksuar, modelja e njohur "çmend" rrjetin me fotot provokuese (FOTO LAJM)

Modelja seksi e Instagramit dhe ylli i televizionit Chloe Ferry i ka çmendur të gjithë ndjekësit e saj.

Bjondina ka ndezur imagjinatën e meshkujve teksa ka publikuar foto ku shfaqet e shtrirë në vaskë dhe pjesët intime i mbulon me shkumë.

Bukuroshja i ka shtuar ndjeshëm ndjekësit e saj duke arritur 3.4 milionë.

Së fundi Chloe ka bërë dhe një ndryshim në pamjen e jashtme duke u kthyer në brune.

Por duket se kjo dëshirë për të qenë brune i ka zgjatur shumë pak.


Shtuar më 09/06/2020, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori