22 vjeçarja britanike e gatshme të presë kokat e “terroristëve” (FOTO-LAJM)

Një ditë më parë 22 vjeçarja britanike Khadijah Dare, e lindur në Londër, e martuar me shtetasin suedez Abu Bekri, deklaroi një ditë pas ekzekutimit të gazetarit amerikan nga militantët e ISIS, se do të dëshironte të pristë kokat e “terroristëve” britanikë dhe amerikanë.

Në fotot e postuara sot në nga Dare në Twitter, shihet edhe djali i saj i vogël i cili mban në dorë një automatik AK-47. /albeu.com/
Shtuar më 22/08/2014, ora 13:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori