2020 viti i Kidës, së shpejti drejt suksesit ndërkombëtar (FOTO LAJM)

Si duket suksesi që pati kënga “Don’t say no more” në bashkëpunim me Dj francez Hcue bëri që Kida mos ndalë këngët e saj me artistët francezë.

Ditën e djeshme këngëtarja ka publikuar një ‘Instastory’ ku duket se po punon për këngën e rradhës në një studio në Francë, e shoqëruar nga producentë të cilët nuk janë shqiptarë.

Ajo nuk ka zbuluar më shumë detaje kështu interesi dhe kurioziteti i të gjithëve është shtuar. Por padyshim dhe ky projekt do jetë një tjetër sukses për këngëtaren.
Shtuar më 22/01/2020, ora 16:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori