2020 nisi me përgjakje, ngjarjet që tronditën shqiptarët këtë janar (FOTO LAJM)

Kastriot Reçi u vra në Rrëshen me snajper pak minuta pasi doli nga makina. Ai njihej në këtë zonë si biznesmen dhe dikur kishte në zotërim një televizion lokal. Reçi dyshohet se u vra në sagën e një hakmarrjeje të insure disa vite më parë.
Edhe pse të gjithë po shpresonin që bashkë me 2019 të liheshin pas edhe përgjakjet dhe atentatet që na trondisin herë pas herë, e vërteta është ndryshe.

2020">2020 ka nisur me vrasje dhe po vazhdon të mbajë një fytyrë të frikshme.

Shumë persona kanë humbur jetën, të tjerë janë plagosur e shqiptarët edhe njëherë janë zgjuar të frikësuar se jeta e tyre është në rrezik.

Në galeri mund të shihni të gjitha ngjarjet që e nisën këtë vit në mënyrën më të dhimbshme të mundshme. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2020, ora 14:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori