20 vjet Top Albania Radio, trashëgimtarja përlot me dedikimin

Pëlqej
Trashëgimtaria e Top Channel Sara Hoxha, ka zgjedhur një mënyrë shumë të ndjerë për të reaguar në ldihje me 20 vjetorin e Top Albania Radio, i cili është në 14 shkurt.

Ajo ka publikuar një foto të vogëlushit të saj London Noor në mjediset e radios dhe krahas kësaj foto të ëmbël ka shkruar:

“Kur ishim fëmijë une dhe Lori shikonim sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e ttij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë si ne,”-përfundon Sara postimin e saj prekës. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 16:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori