18 foto nga Kumanova që nuk kanë nevojë për koment (FOTO LAJM)

Portali Albeu ju sjell disa foto nga ngjarjet e sotme në qytetin e Kumanovës, më saktë nga "Lagja e Trimave", ku prej mëngjesit të sotëm ka patur përplasje të armatosur mes policisë maqedonase dhe një grupi të armatosur që ende nuk dihet cili ka qënë.

Edhe në këtë rast është parë qartë dhuna ndaj popullatës të pafajshme ku nuk janë kursyer as femrat dhe as të moshuarit.

Për momentin flitet pët 20 të plagosur dhe 3 të vrarë nga policia dhe popullata civile, por ende asgjë nuk është e konfirmuar. /albeu.com/
Shtuar më 09/05/2015, ora 16:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori