Modele të thjeshta për flokët, për t’i shpëtuar temperaturave të larta (FOTOT LAJM)

Tani që vera ka mbëritur, përvec se duam të dukemi bukur mbi të gjitha duam të ndihemi konfortë dhe të lirshëm në rrobat që veshim apo modelin e flokëve.

Edhe pse trendi i këij viti kanë qenë flokët e shkurtra deri në sup, këto modele do iu bëjnë të shpëtoni prej vapës dhe djersitjes nga flokët tuaj.

Shtuar më 25/06/2019, ora 16:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori