13-vjeçarja amerikane, njeriu i parë në Mars? (FOTO-VIDEO)

Alyssa Carson është vajza nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës që ka ëndrra të mëdha dhe shumë të ndryshme nga ato që mund të kenë normalisht bashkëmoshataratë e saj.

Edhe pse në moshën 13-vjeçare, ajo ka vendosur të jetë personi i parë nga Toka që do të shkelë në Mars. /albeu.com/

Shtuar më 08/10/2014, ora 10:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori