12 vdekjet më të çuditshme (FOTO LAJM)

Në vitin 1987, republikani R. Budd Dwyer akuzohej për organizim atentati dhe e priste një dënim me 55 vjet burg. Gjatë konferencës për shtyp, para kamerave R. Budd Dwyer bën vetvrasje
Vdekja është gjëja më e dhimbshme por njëkohësisht edhe më e natyrshmja.

Por, disa vdekje për shkak të mënyrës se si ndodhin kalojnë në histori.

Dikush vret veten live në konferencë shtypi para kamerave. tjetri shpëton nga karrikja elektrike e policisë por e zë korrentibanjon e shtëpisë, etj.

Portali Albeu.com, në fotogalerinë e mësipërme ju sjell 12 ngjarje tragjike gjatë historisë, që si pikë të përbashkët kanë çudinë.

Lexoni më sipër 12 vdekjet më të çuditshme në histori. /albeu.com/
Shtuar më 07/09/2014, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori