"100% origjinale", si duket Emina Cunmulaj me bikini në dimër dhe pa filtra (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

Hit them with that 100% all real ✌🏼

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Emina Cunmulaj është nënë e dy fëmijëve dhe sërish ka një trup të hatashëm.

Modelja shqiptare ndodhet aktualisht me pushime me bashkëshortin e saj Sam dhe i ka përditësuar fansat e saj me një super foto.


Ajo ka pozuar me bikini në ngjyrë të zezë dhe sigurisht që nuk mund ta linte pa një koment këtë foto.

Emina shprehet se është 100% natyrale ndryshe nga të tjera vajza që pretendojnë të jenë pa asnjë ndërhyrje.

Fotoja nuk ka asnjë filtër apo modifikim, dhe nuk ka nevojë të ketë aspak edhe pse jemi në dimër!

Emina duket e përkryer!

Shtuar më 09/11/2019, ora 11:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori