10 vjet më i vogël, njihuni me vëllain e vogël të Sokol Ballës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Gazetari dhe moderatori Sokol Balla është një prej prej personazheve më të njohur për publikun shqiptar.

Sokol Balla, i ftuar në emisionin “Një kat më lart”, është suprizuar me një video mesazh. Në ekran u shfaq vëllai i tij 10 vjet më i vogël.

Kjo ishte hera e parë që u njohëm me vëllain e vogël të Ballës.

“Është e pamundur realisht që në 60 sekonda të tregosh dhe shpjegosh faktin që dikush të të mbajë në krahë në këtë foto kur unë ende nuk ecja dhe sot ta kesh përsëri në krahë.

Koli është nga ata vëllezër që të gjithë do ta donin ta kishin pasi ai të bën dhuratë për ditëlindjen e tij”, tha ai. /albeu.com/
Shtuar më 21/05/2018, ora 14:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori