10 trendet e këpucëve që duhet t’i provojmë patjetër këtë vjeshtë (FOTO LAJM)

Para se t’ju themi disa nga trendet më të mëdha të këpucëve për vjeshtën e vitit 2019, po ju paralajmërojmë: Kemi lajme të mira!

Shumë nga zgjedhjet e këpucëve dhe çizmeve të vjeshtës/dimrit që do të bëni këtë vit, do të jenë një rikthim i modës së viteve të kaluara, kështu që nëse dollapi juaj është i mbushur plot bëni një kërkim dhe një lustrim.

Nga njëra anë do të shihni këpucë për raste të veçanta si ato me pupla dhe nga ana tjetër keni rikthimin e të famshmeve platforma:

Për më tepër shihni në galeri se cilat janë trendet më të njohura të këpucëve të sezonin vjeshtë/dimër.
Shtuar më 07/09/2019, ora 15:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori