10 telefonat më të kërkuar të javës (FOTO LAJM)

Samsung Galaxy S6
Lista për telefonat më të mirë të javës vazhdon të jetë e dominuar nga Samsung Galaxy S6, i cili prej disa javësh e mban këtë kryesim. I ndjekur nga Galaxy S6 Edge, këto janë dy modele që cilësohen ndër modelet më të mirë të krijuar deri më tani.

Ndërsa pjesë e listës së kësaj jave i është shtuar edhe telefoni inteligjent Gionee Elife S7 vetëm 5.5 mm i hollë, duke u renditur në vend të tetë. Lista mbyllet me dy telefona të tjerë inteligjentë të Samsung-ut, si Galaxy S5 dhe fableti Galaxy Note 4. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2015, ora 15:27

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori