Shtëpitë luksoze të të famshmëve që do t’ju lënë pa fjalë (FOTO LAJM)

Oprah Winfrey (Santa Barbara)
Rreth 42 km në very të Kalifornisë, Oprah ka 23 000 km katrorë një shtëpi me 6 dhoma gjumi dhe një duzinë me tualete. Një pamje përrallore dhe hapësirë e pafundme e gjelbër në Santa Barbara.

Edhe pse shtëpia e Elvis Presley-t në Graceland është shtëpia më e famshme në të gjithë botën, shumë shtëpi të tjera të personazheve të famshëm janë përallore. Shikoni disa nga shtëpitë më të bukura dhe luksoze që do t’ju lënë vërtet pa frymë.
Shtuar më 01/06/2019, ora 18:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori